Beardedky

a jedna tibeťanda…

Mistrovství republiky bearded collií 2012

| 0 comments

5. srpna jsme s Cirinkou vyrazily na dlouhoočekávaný závod – na Mistrovství bearded collií v agility 2012 v Jihlavě. Já jsem byla hrozně moc nervózní už tři dny dopředu, nechápu – po tolika odzávoděných letech :-)) Ráno nás čekal první běh na rozběhání  – HRA pro LA2 a LA3 – „Akce pro specialisty“. Byl to 11ti překážkový JUMP, který Cirinka krásně zvládla bez chybky a bylo z toho 2. místo. Dál nás čekaly mistrovské běhy. První z nich – JUMPING – Ciri zvládla zase bez chyby a skončily jsme zase na 2. místě (za bratránkem Evrouškem). Začínala jsem být víc a víc nervózní, protože jsem běžela o medaili v celkovém součtu… Poslední běh – AGILITY – se nám ale moc nepovedl. Nejenže Cirinka odskočila zónu na áčku, což ona běžně vůbec nedělá, ale já ještě zaváhala u třetí překážky, pozdě jsem udělala otočku a Ciri kvůli mně shodila tyčku. I přes tento závěrečný ne tak moc povedený běh jsme s Cirinkou skončily na celkovém 3. místě a tak jsme se staly 2. vicemtry MR BC 2012!!

Holčička moje se moc snažila, slalomy zvládla nádherně, což je pro nás další mega úspěch. Jsem moc moc pyšná na Cirínka a těším se na další rok 🙂