Beardedky

a jedna tibeťanda…

Život v Brně

Proč se nepodělit o zážitky? 🙂

Veterina


Vyzkoušela jsem plno veterinárních ordinací.

Jako první ABC Kliniku ve Starém Lískovci, kde mi to přišlo drahé a podruhé jsem tam už nešla. Dál MVDr. Kučeru v Bohunicích, který je podle mého názoru opravdu skvělý internista. Jen je škoda, že nemá větší ordinaci a pro většinu dalších vyšetření se musí jezdit na nějakou kliniku, což je bez auta trošku problém, ale i tak se to dá. Na veterině na Lesné na Fillově jsem nikdy nebyla nespokojená, ale je to malá veterina, taková „obvodní“. Pro větší vyšetření se musí jít někam dál.

Na VFU jsem vždycky byla velmi spokojená s gynekologií a MVDr. Novotným – 2x mi velmi dobře pomohl se zánětem a navíc s cystou na mléčné žláze u Cirány. Dál na VFU dávám velký palec nahoru ortopedovi MVDr. Srncovi – zachránil mi Cirinku od operace TTA kolene. Dokázal skvěle diagnostikovat, co s kolenem je, že operace není potřeba a Ciri po doporučeních, která jsme dodržely, zase začala běhat agility. S jakýmkoliv problémem s pohybovým aparátem bych vyrazila sem.

Často jsme taky navštěvovaly ordinaci MVDr. Petry Olmové v Bohunicích. Na tuhle veterinu jsem začala jezdit na rehabilitaci – na podvodní pás. Teď už máme u paní doktorky řešený zánět ucha, kašel, edém střeva, Alenčiny odcházející ledviny a plno dalších menších věcí a veškerá péče byla perfektní.

Poslední cca 2 roky (cca od roku 2016) chodíme na veterinu na SaMvet. SaMvet je ordinace na Lesné, kde ordinuje „náš“ pan doktor Srnec, který mi pomohl už s kdečím. V roce 2017 u něj Ciri byla na operaci nohy. Málokomu bych svěřila svoji holčičku, ale u pana doktora Srnce vím, že je o ni stoprocentně perfektně postaráno.

Od doby, co má Iduška nemocné drápky, jezdíme taky na dermatologii do Tuřan na Dermiovet za panem MVDr. Panáčkem. Taky jsem velice spokojená. Pan doktor je velice pečlivý a jako jeden z mála v Brně u oboru dermatologie.

Cvičení


Máme za sebou už 6 let bydlení v Brně. Od prvního týdne jezdíme na různé cvičáky a tréninky. Někdy to dopadlo líp a někdy zase hůř, někdy jsme vydržely a jindy mi přišlo, že to nemá cenu a raději jsme nepokračovaly. Nechci zde hodnotit, co se mi kde líbilo a nelíbilo. Jen připíšu seznam kam bych určitě vyrazila – být vámi. Pokud chcete jít po „klasickém“ výcviku, asi mnou doporučené cvičáky nebudou pro vás ideální. Všude, kde ráda cvičím, se používá shaping a pozitivní upevňování.

Agility Čebín s Jančou Zvonkovou

Cvičení s Veronikou Gesierichovou

Vycházky


Odkazy na některé z našich oblíbených tras.

Medlánecká 

Medlánecká II.

Medlánky – Komín a zpět

Lesná

Ze Soběšic na Lesnou

Soběšická I. 

Soběšická II. 

 

One Comment

Napsat komentář

Required fields are marked *.